İptal-İade ve Değişim Sözleşmesi

Ürünlerle ilgili bilgi ve satış desteği almak, değişim/iade/iptal ile ilgili taleplerinizi iletmek için info@pkdesign.com.tr mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 14 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günü geçmemiş, yırtılmamış ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi eksiksiz ve faturası ile birlikte öncelikle info@pkdesign.com.tr'ye bilgilendirme maili attıktan sonra prosedürleri takip ederek iade edebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. 

Teslimat:
Siparişiniz, kargoya en fazla 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin kargo detayları emailinize gönderilir. Lütfen emailinizin gelen kutusunu veya spam kutusunu kontrol ediniz. 

Kargo ücretleri:
- İptal  veya iade etmek istediğiniz ürünün, satın alırken kargo ücretini siz ödediyseniz, geri dönderirken Alıcı Ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
- 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli PK Design'a ait olduğu için, geri gönderilen ürünün kargo bedeli müşteriye ait olacaktır.
- Değişim yapmak istiyorsanız,
almış olduğunuz ürünü hasarsız, paketinden çıkarılmamış ve faturasıyla beraber gönderdikten sonra, yeniden satın alabilirsiniz.
From The Blog